שליח יקר, אתה מרגיש שאתה עושה עוד ועוד, לוקח על עצמך פרויקטים אבל עדיין:

עומד תקוע במקום?

מרגיש שאתה לא באמת מממש את הפוטנציאל שלך למרות שאתה מנסה שוב ושוב?

למה שלוחים עושים כל כך הרבה ועדיין מרגישים תקועים במקום?

יש סיבה ברורה לזה וב-3 דקות הקרובות אתה גם תבין מדוע ולא, זה לא מה שאתה כרגע חושב. אחרי שפגשתי שלוחים רבים, אני רואה שרבים מהם, עושים כל כך הרבה,  אבל עדיין, מרגישים שהם תקועים במקום, שלעשייה שלהם אין עתיד מיוחד ומרגש ושהם לא מנצלים עשירית ממה שהם יכולים לעשות …

עכשיו, מהניסיון שלי, יכול להיות שאתה חושב שזה בגלל ש:

 • אתה בורח לפרויקטים אחרים ולא מתעסק במה שמקדם אותך. 
 • לא עושה מספיק. אם אני רק אדע להוציא מעצמי יותר, אני אספיק הרבה יותר. 
 • שאתה צריך לנסות לעשות עוד פעם. 
 • לא מצאתי עדיין את הכלי המושלם לניהול זמן ומשימות. 
 • חסר לך ידע באיך להפיק אירועים או איך להוציא את התוכנית לפועל. 
 • חסר לי ידע איך להתרים כסף לטובת הפעילות. 
 • אני צריך ללמוד תקשורת מול קהילה. 

בעוד שחלק מהסיבות כאן יכולות להיות נכונות, יש סיבות הרבה יותר עמוקות שבגללן אתה תקוע במקום. אין כנס של שלוחים שלא מביאים מומחים לניהול זמן וניהול עצמי, אבל האם זה עזר לך? אולי במעט, אבל אתה עדיין מרגיש תקוע במקום.

שאלת השאלות: איך יכול להיות ששלוחים עושים כל כך הרבה ביום יום, אבל עדיין מרגישים שהם דורכים באותה משבצת? מה הסיבה האמיתית לזה? אז הנה הסיבה, הסיבה היא:

אנחנו בעצמנו

בזמן נתון, כשאתה קורא את השורות האלו, יש דברים פנימיים שבעין רגילה לא נראים כדברים שמשפיעים על הפעילות שלך,  אבל הם כן. 

הדברים האלו קשורים לפנימיות שלנו. 

למשל: 

 • מה התפיסות והאמונות שיש לך לגבי גיוס כספים, ניהול זמן, הנהגה ומנהיגות בתוך הקהילה. 
 • עד כמה אתה מעריך את היכולות שלך לייצר קהילה מצליחה ומשגשגת? (לא מה אנחנו רוצים, אלא מה אנחנו מאמינים לגבי עצמנו) 
 • עד כמה אתה מעריך את עצמך ביחס לקהילה שלך? 
 • מה הערך העצמי שלך בקשר לכסף? 

הערך העצמי שלנו משפיע על הצורה שבה ננהל את הזמן, האמונות שלנו כלפי עצמנו יקבעו האם נברח לפרויקטים אחרים או שנדע לחזור למסלול ולהתמקד בדברים שבאמת מקדמים אותנו. 

אחרי שיש לנו את הבסיס בתוכנו, מול עצמנו ומול הקהילה שלנו, אפשר לדבר על כלים לניהול עצמי ולניהול זמן, אבל כל עוד השינוי לא יקרה בתוכנו, גם הכלים הטובים בעולם, לא ייצרו עבורנו את השינוי המבוקש.

אז איך יוצרים את השינוי בצורה נכונה מבפנים?

לאחר עבודה עם עשרות שלוחים שרצו ליצור קהילה חזקה ומשפיעה סביבם, הבנתי את העקרונות שעוזרים לשלוחים האלו להפסיק להתעסק בדברים שלא מקדמים אותם ולהתקדם ליעד האמיתי שכל אחד חולם עליו. 

בעקבות כך, יצרתי ליווי מקיף לשלוחים שרוצים ליצור השפעה משמעותית ולקיים את החזון של הרבי בדיוק!

ליווי שיעזור לך לדעת לנהל את עצמך היטב מבפנים כך שתוכל להתרכז רק במה שמקדם אותך וליצור קהילה גדולה ומשפיעה בדיוק כמו שהרבי רוצה!

בא נדבר תכלס. כדי להיות שליח מצליח, צריך סט רחב של כישורים. לדעת איך לדבר עם אנשים, איך להתחבר איתם, איך לארגן אירועים, איך להתרים כסף לטובת הקהילה ועוד ועוד… אבל מתחת לכל זה, צריך יכולות ניהול עצמי גבוהות. 

למה? כי הכי קל להיות עסוק כל היום בדברים שונים ושוליים שלא באמת מקדמים ומנגד, הכי קשה להיות עסוק רק בדברים שמקדמים אותנו. 

בניתי את הליווי הזה שיעזור לך לקבל כלים להפוך לשליח שאתה רוצה להיות. מישהו שלא דוחה משימות חשובות רק בגלל הכרחי הרגע. מישהו שיש לו תוכנית פעולה סדורה + כלים מקצועיים כדי להגיע ליעדים שלו עם הקהילה. 

אנחנו נטפל בשורש הדברים כך שתבין גם מדוע עד היום שאר הדברים לא עבדו עבורך.

מה אומרים שלוחים שעברו את הליווי?

מה נלמד במהלך הליווי?

מפגש ראשון - הכנה

במפגש הראשון קודם כל נייצר בסיס טוב ואמיתי לשינוי שאנחנו הולכים לבצע בחיינו. חלק גדול מההצלחה של שינוי תלויה בהכנה שלו. בינינו, כל אחד מאיתנו, רצה כמה פעמים להשתנות, אבל… זה לא בהכרח עבד.

לפעמים זה תפס לתקופה קצרה ואחר כך חזרנו להרגל הישן, זה שלא רצינו.  אם אני לא מתכונן כראוי, הסיכוי להצליח הוא נמוך מאוד. בדיוק כמו שאירוע לא מתוכנן, יצא כנראה פחות טוב. נרצה להגדיר לאן בדיוק אנחנו רוצים להגיע? באיזה גישה הכי כדאי לנו לצאת לדרך כדי להצליח? 

מפגש שני - ניקיון!

אחרי שהתכוננו להכנה, כולל המכשולים שכנראה יצוצו לנו בדרך, אנחנו כבר חכמים יותר. זה השלב שבו נעשה ניקיון. 

המשמעות של ניקיון היא להסיר אמונות שתוקעות אותנו וגורמות לנו להישאר במקום. לא לפעול. כשאנחנו מאמינים בתת מודע או בסתר ליבנו שאנחנו לא באמת יכולים להספיק את כל המשימות או שחלק מהמשימות שלנו הן בלתי אפשריות עבורנו, מדוע שנטרח לעשות אותן? הרי הכישלון ידוע מראש? 

אם אני תופס את עצמי כמישהו שלא מוכשר לעשות דברים מסוימים, הסיכוי שאני אפעל בכיוון, נמוכה.  זו הסיבה שאנחנו דוחים את אותה משימה לסוף. זה לא סתם. זה בגלל האמונות הפנימיות שלנו.

מפגש שלישי - בניית ערך עצמי!

אחרי שסיימנו לנקות את הראש מכל מיני אמונות שהגבילו אותנו כל מיני תפיסות על עצמינו ועל דברים אנחנו יכולים להתחיל לבנות.
אין שום אפשרות לשנות דבר במציאות החומרית סביבנו, אם אנחנו לא משתנים מבפנים זה פשוט לא עובד! גם אם יש לך את הרכב הכי מהיר בעולם, אם אתה חושב שאסור לך לעבור את ה20- קמ״ש אתה לא תנצל אותו מעבר למה שאתה מאמין שהוא מסוגל. 

עמוק בפנים יש בנו כוחות אדירים, הם מתגלים לנו לפעמים ברגעים של משבר אבל מה אם היינו יכולים להשתמש בהם כל יום? אם היינו מעריכים את עצמנו נכון? אז יש כאן עבודה לעשות צריך להבין מה מונע מאיתנו להעריך את  עצמנו בצורה נכונה? איך אפשר לתרגל ולהצליח להעריך את עצמנו בצורה אמיתית ונכונה כך שנוכל למצות את כל הכוחות הקיימים בנו?

מפגש רביעי - הערך שלי מול הקהילה שלי!

שליח מצליח הוא שליח שמשפיע על כמה שיותר אנשים.

כשאני רוצה להוביל ולהנהיג מישהו קודם כל צריך להיות לי משהו אמיתי בפנים, כאן אני לא דואג יש לכם את זה בכמויות. 

הבעיה מתחילה בערך הנתפס שלי. לא משנה כמה אוצרות יש לי בפנים אם אני לא מצליח לעניין אנשים אחרים באוצרות האלו, הם יכולים להישאר בחושך כל הזמן. כמו שיש לנו הרגלים בינינו לבין עצמנו, ככה יש לנו הרגלים מול אנשים אחרים התרגלנו להציג את עצמנו בצורה מסוימת ולאו דווקא בצורה הנכונה, בצורה שבה אנשים יתעניינו באוצרות הפנימיים שלנו.

מפגש חמישי - ביני לבין הכסף!

יש רק עוד דבר אחד שיכול לחסום אותנו מהצלחה – כסף! כמעט כל בן אדם שפגשתי בחיים שלי היו לו עניינים פנימיים לא פתורים עם כסף. 

בין אם זה תפיסות שגויות על הכסף עצמו ובין אם זה תפיסות שגויות על עצמנו ביחס לכסף. מי שהבין את הסוד של הכסף מהו? איך הוא פועל בעולם? מה הקשר הישיר בין הערך הנתפס שלנו לבין כמות הכסף שתהיה לנו בכדי לפעול בעולם? התחיל פשוט להרוויח, הקורס הזה לא יהיה שלם אם לא נסדיר את העניינים בינינו לבין הכסף.

מפגש שישי - הרגלים של אלופים!

על הנייר הכל יכול להראות מדהים אבל מה עושים כשנכשלים? איך קמים מזה?

יותר מזה, איך הופכים את הנפילה למנוע שעוזר לנו לקום הלאה? הנפילות שהיו לנו עד היום גרמו לנו להימנע מכל מיני פעולות נדאג לזהות את המגרשים בהם הפסקנו לשחק ונתחיל לשחק בהם.

מפגש שביעי - לקבוע פגישה עם עצמך ואף פעם לא לאחר!

במפגש הזה נלמד איך לקחת את עצמנו ברצינות בדיוק כמו שאנחנו לוקחים את האנשים שסביבנו. קבוע איתכם פגישה, אתם לא תאחרו נכון? אבל מה קורה אם קבעתם פגישה עם עצמכם???!

במפגש הזה נלמד איך להפוך את המשוואה ולשים את עצמכם במקום הראשון כך שתוכלו להתחייב מול עצמכם ולעמוד בזה פעם אחר פעם. וי להצליח הוא נמוך מאוד. בדיוק כמו שאירוע לא מתוכנן, יצא כנראה פחות טוב. נרצה להגדיר לאן בדיוק אנחנו רוצים להגיע? באיזה גישה הכי כדאי לנו לצאת לדרך כדי להצליח? 

מפגש שמיני - להיפטר מהדחיינות!

כולנו שמענו עליה ׳מחלה מסתורית׳ שכמותה.

כן, כן, זו שגורמת לאנשים לדחות דברים מסוימים לסוף הרשימה של היום שנדחית לסוף הרשימה של מחר שנדחית ל… הבנתם את הקטע. במפגש הזה, נלמד שתי שיטות איך לקטוע את המעגל של הדחיינות ולהחזיר בעוד ועוד שטחים את השליטה וההשפעה בחיינו, אתה יכול לדמיין לעצמך איך יראו החיים שלך בלי דחיינות???

מפגש תשיעי תכנון ואפקטיביות.

במפגש הזה נלמד איך מציבים יעדים? איך מתכננים שנה קדימה? איך שומרים על הערכים שלנו בתוך התוכנית הזאת ולא נגררים לאילוצים של הרגע האחרון? איך עושים ניתוח אחרי מה שעשינו בכדי לבדוק אם באמת הצלחנו? אהה ואת כל זה אנחנו לא רק נלמד אלא ניישם בשטח!

מפגש עשירי - סביבה אפקטיבית.

רגע אחרי שיש לנו תכנון ארוך טווח ויעדים קצרי טווח, אנחנו צריכים ללמוד איך להתמודד עם היום יום. יש לנו הרבה עבודה פנימית לעשות בכדי להיות אפקטיבים זה נכון. ככל שנתמיד במה שלמדנו נהיה אפקטיבים יותר זה גם נכון אבל מה עושים מחר בבוקר? נלמד ארבעה כלים שיעזרו לנו להעלות את האפקטיביות שלנו במיידי. איך לצפות את המכשולים שלנו ולעבוד בהתאם? איך חגיגה של ניצחונות יכולה להשפיע על כל האפקטיביות שלנו? איך לגרום לסביבה שלנו לעזור לנו להיות אפקטיביים יותר? איך שינוי אווירה יכול לעזור לנו בזה.

מפגש אחד עשר - ניהול זמן!

עכשיו כשאני כבר יכול לעשות כמעט הכל אין לי מונעים פנימיים לבצע מה שאני רוצה לבצע הגיע הזמן לנהל נכון את המשאב היקר ביותר שלי הזמן! 

נבין לעומק למה רוב האנשים לא מצליחים לנהל את הזמן שלהם? אילו משימות צריך להכניס קודם כל ליומן (רמז: לא מה שחשבתם!) באיזו צורה צריך לנסח את המשימות בכדי שאני אוכל לנהל אותם בצורה נכונה.

אני מזמין אותך להשאיר פרטים כאן למטה ולקבל שיחת מיקוד קצרה בחינם שתעזור לך להבין איך הנקודות הפנימיות עוצרות אותך מלהקים את הקהילה ולהשפיע על אנשים כמו שאתה באמת יכול!

מה אומרים אנשים שעברו את הליווי?

יצרתי את התהליך הזה במטרה לאפשר לשלוחים לממש את הפוטנציאל שלהם ולהקים קהילה בדיוק כמו שהם רוצים.

הירשם עכשיו לליווי וקבל במתנה ממני פגישת פיצוח שתראה לך מה הדברים שחוסמים אותך מבפנים מלהתקדם בשליחות למרות שאתה עושה כל כך הרבה.

עדיין לא מכירים? נעים מאוד!

שמי שלמה מימון ובשנים האחרונות פגשתי הרבה שלוחים מדהימים מכל מיני מקומות בעולם, בקהילות שונות. 

המכנה המשותף שלהם היה שהם עושים כל כך הרבה, באמת מוכנים לתת את הנשמה, אבל הדברים פשוט לא קורים. 

הקהילה שהם חולמים לראות לא נבנית, כסף הם לא מצליחים לגייס ולא, הם לא יושבים רגל על רגל. בדיוק להיפך, הם עושים כל כך הרבה והם מתוסכלים מכך שהם לא באמת מתקדמים למרות כל העשייה. 

מהמקום הזה, החלטתי לעזור לאותם שלוחים עם כלים שפיתחתי לאורך הזמן, כלים שעוזרים לנו להבין מה באמת החסמים שמונעים אותנו, לרוב הם פנימיים, איך מתכוננים לשינוי אמיתי, כזה שמחזיק מעמד ועובד טוב בשבילנו. 

את כל זה ארזתי לתהליך ליווי ממוקד שיעזור לך להבין איך לנהל את עצמך באופן שמקדם אותך למטרות, מה היכולות שאתה צריך לפתח בתוכך כדי להיות המנהיג ובעל הקהילה שאתה חולם להיות. 

אני מזמין אותך לבדוק את האפשרות של התאמה לליווי שלנו ועל הדרך לקבל ממני אבחון ופיצוח לנקודות שחוסמות אותך מלהתקדם כרגע.